Aktuality pro stávající odběratele

 Vážení odběratelé, obchodní partneři,

do této sekce budou přidávány aktuality, které se týkají termínu objednávek, odstávky výroby, či jiných nenadálých situací, které se týkají činnosti společnosti MILKEFFEKT, s.r.o. Žádáme Vás o pravidelnou kontrolu, této sekce. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Objednávky pro Vánoční jarmarky a trhy v období od 15.11. - 20.12.2018  

Žádáme všechny zákazníky, kteří budou mít pravidelné zvýšené objednávky výrobků ve výše uvedeném termínu, aby nahlásili předběžné množství na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.z nejpozději do 4.11.2018.

Kapacita výroby je omezená, dodávky budou přednostně vychystány zákazníkům, kteří nahlásili předběžné množství do výše uvedeného data.

 

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na spolupráci

Ing. Nikol Mikulíková

 

ROZVOZ VÝROBKŮ PO ČR - rozvážíme naše výrobky vždy ve čtvrtek na trase BRNO - PRAHA. 

Svozová místa pro maloodběratele

PRAHA - MAKRO - ul. U Makra 102, Čestlice.

BRNO - Shopping park Avion, Skandinávská 128/2 Brno.

Platí se hotově při převzetí zboží. V případě objednávek nad 25 000,- jsme schopni přijet na předem smluvené místo.

V případě, že objednáváte poprvé, napište Vaše fakturační údaje (název/jméno, sídlo/adresa, IČ, DIČ (i neplátci DPH - živnostníci, CZ a rodné číslo), tel. kontakt) na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., budete zaregistrování do objednávkového portálu na našich stránkách, kde si objednáte výrobky jako v e-shopu.

OBJEDNÁVKY PRO ROZVOZ VÝROBKŮ (ČTVRTEK), PŘIJÍMÁME NEJPOZDĚJI VŽDY V PONDĚLÍ DO 14:00hod. V případě přijetí objednávky po tomto termínu, nezaručujeme její zhotovení a dodání v daném týdnu. Děkujeme za pochopení

                                                                                    DISTRIBUTOR PRAHA

Nově můžete naše výrobky zakoupit ve velkoobchodu TAMDA FOODS, v areálu Tržnice SAPA.

Adresa: Libušská 319/126, 142 00 Praha-Kunratice-SAPA

Naše výrobky rovněž nabízí ve svém katalogu výrobků společnost MADETA.

        

                                                                        DISTRIBUCE OSTRAVA a okolí

Naše výrobky můžete zakoupit přímo od našeho obchodního zástupce, který zaváží oblast od Třince po Ostravu (Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Bohumín atd.) Jednou týdně také zaváží Valašské Meziříčí.

Objednávejte na tel. čísle 775 323 745.

                                                             DISTRIBUCE Třinec až po Mosty u Jablunkova

Naše výrobky můžete zakoupit od našeho obchodního zástupce, který zaváží oblast od Třince po Mosty u Jablunkova (Nýdek, Bystřice, Vendryně, Jablunkov, Bukovec atd.) Volejte tel. číslo 775 323 743.